Välkommen till Kärnhem

Huvudkontor

VD

Malin Svensson

0470-79 98 95

malin.svensson@karnhem.se

Reception

Sara Liljedahl

0470-79 98 90

sara.liljedahl@karnhem.se

Teknisk chef

Peder Edman

0470-79 98 91

peder.edman@karnhem.se

Marknad

Marknadschef

Anna Maria Lingmerth

0470-79 98 74

anna-maria.lingmerth@karnhem.se

Kundansvarig

Stina Gyllensten (Föräldraledig)

0470-79 98 72

stina.gyllensten@karnhem.se

Kundansvarig

Therese Jacobsson

0470-79 98 76

therese.jacobsson@karnhem.se

Kundansvarig

Camilla Fors

0470-75 99 64

camilla.fors@karnhem.se

Eftermarknad

Eftermarknadsansvarig

Karl-Johan Hilding

0470-79 98 70

karl-johan.hilding@karnhem.se

Eftermarknadsansvarig

Charlotte Hilmersson

0470-79 98 79

charlotte.hilmersson@karnhem.se

Projektledning

PROJEKTCHEF

Håkan Bengtsson

0470-79 98 94

hakan.bengtsson@karnhem.se

PROJEKTLEDARE

Tobias Johansson

0470-79 98 75

tobias.johansson@karnhem.se

PROJEKTLEDARE

Johan Lindell

0470-79 98 93

johan.lindell@karnhem.se

PROJEKTLEDARE

Tomas Sjödin

08-68 40 60 61

tomas.sjodin@karnhem.se

PROJEKTLEDARE

Max Gröndahl

0470-79 98 99

max.grondahl@karnhem.se

Projektledare

Mikael Timmas

08-68 40 60 62

mikael.timmas@karnhem.se

Projektledare

Susanne Pettersson

0470-75 99 62

susanne.pettersson@karnhem.se

PROJEKTLEDARE

Jessica Gummesson

0470-79 98 71

jessica.gummesson@karnhem.se

Projektledare

Thomas Donderer

013-474 27 52

thomas.donderer@karnhem.se

Ekonomi

Ekonomichef

Magnus Petersson

0470-75 99 63

magnus.petersson@karnhem.se

Ekonomi och affärsutveckling

Linnéa Solman

0470-75 99 65

linnea.solman@karnhem.se

Ekonomiassistent /Brf-administratör

Annette Schirell

0470-79 98 77

annette.schirell@karnhem.se

Produktion

Platschef Kärnhem prefab

Per Krantz

0382-925 81

per.krantz@karnhem.se

Materialadministratör

Charlotte Romé

0382-925 85

charlotte.rome@karnhem.se

Monteringsritare

Martin Svensson

0382-925 84

martin.svensson@karnhem.se

Produktionschef

Peder Krantz

0382-925 82

peder.krantz@karnhem.se

Materialadministratör

Emma Collén

0382-925 87

emma.collen@karnhem.se

Projektutveckling

AFFÄRSUTVECKLINGSCHEF

Eva-Lena Nordek

0470-79 98 78

eva-lena.nordek@karnhem.se

Affärsutvecklare

Marie Ericsson

0470-75 99 60

marie.ericsson@karnhem.se

Affärsutvecklare

Magnus Johansson

013-474 27 51

magnus.johansson@karnhem.se

Projektutvecklare

Matilda Ekholm

0470-75 99 66

matilda.ekholm@karnhem.se

PROJEKTUTVECKLARE

Annie Malmqvist

0470-79 98 98

annie.malmqvist@karnhem.se

Projektutvecklare

Marie Ståhle (föräldraledig)

0470-75 99 61

marie.stahle@karnhem.se

Projektutvecklare

Jonas Fransson

070-243 755 77

jonas.fransson@karnhem.se

Felanmälan

Klicka här för att göra en felanmälan
Gör en felanmälan